Контактна інформація​

Назва:Спеціалізована кредитно-фінансова господарська організація «Миколаївський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі»
ЄДРПОУ:30283619
Адреса:Миколаїв, вул. Робоча 2-А
Телефони:(0512)56-34-22, Бух. – (0512)56-35-20, Моб. (067)368-13-65
Електронна пошта:skfgo.mk@ukr.net

Керівництво

П.І.Б.ПОСАДА
Рачковський Сергій ВасильовичГолова організації

Завдання та функції

СКФГО «Миколаївський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» (надалі – Фонд) це комунальне підприємство, засновником якого є Миколаївська обласна державна адміністрація.

Фонд є виконавцем Цільової регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2018 – 2023 роки, яка затверджена рішенням сесії обласної ради від 25.09.2020 № 3 (зі змінами).

Програма є складовою частиною Державної цільової програми розвитку українського села на період до 2023 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1158.

Дана Програма визначає один із шляхів розв’язання найбільш важливої загальносуспільної проблеми області та держави в цілому – забезпечення населення житлом. Програма спрямована на створення відповідних житлових та соціально-побутових умов саме для сільського населення області, в першу чергу для молодих спеціалістів, молодих сімей, працівників соціальної сфери села, сільськогосподарських формувань, обслуговуючих галузей, із залученням для цих цілей коштів державного та місцевих бюджетів усіх рівнів.

Головним завданням Фонду є реалізація державної політики у галузі індивідуального житлового будівництва на селі, концентрація коштів на індивідуальне будівництво за рахунок різних джерел фінансування, надання фінансової підтримки на зворотній основі згідно договору кредитування індивідуальним забудовникам.

Напрямами реалізації Програми є надання довгострокових пільгових кредитів (3% річних) жителям сільської місцевості на:

  • будівництво житлових будинків – 400,0 тис. грн.;
  • добудову, реконструкцію житлових будинків – 250,0 тис. грн.;
  • придбання готового житла (квартир) – 300,0 тис. грн.;
  • спорудження інженерних мереж (газифікація, електроопалення та водопостачання) – 100,0 тис. грн.
  • заходи з енергозбереження (утеплення зовнішніх фасадів, теплова ізоляція покрівель та підвалів, заміна вхідних дверей та віконних блоків) – 150,0 тис. грн..