Контактна інформація​

Назва: Київський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі
ЄДРПОУ: 30303378
Адреса: вул.Велика Васильківська, 13/1, офіс 305, м.Київ, 01024
Телефони: (044)235-14-06
Електронна пошта: fond_gutnichenko@ukr.net
Керівник: Гутніченко Людмила Миколаївна

Основні завдання

Основними завданнями Київського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі є:

1. Формування коштів за рахунок джерел:

 • коштів державного бюджету, виділених для надання пільгових довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам;
 • коштів обласного бюджету, районних бюджетів та бюджетів об’єднаних територіальних громад, бюджетів міст, селищ і сіл, виділених у відповідності до чинного законодавства для надання пільгових довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам;
 • частини державних капітальних вкладень, що виділяються на розвиток соціальної сфери села;
 • банківських кредитів;
 • інших надходжень, що не суперечать законодавству.

2. Ефективне використання сформованих коштів для реалізації державної політики у сфері індивідуального житлового будівництва на селі.

Основні напрямки

Основними напрямками діяльності Київського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі є:

 1. Надання фінансової підтримки індивідуальним забудовникам – довгострокових (до 20 років, а молодим та неповним сім’ям – до 30 років) кредитів у розмірах, що визначаються відповідно до Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05 жовтня 1998 року № 1597.
 2. Надання разом з місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування практичної допомоги індивідуальним забудовникам у вирішенні питань вибору та оформлення земельних ділянок, проектів будівель, забезпечення будівельними матеріалами та супутніми товарами, укладення договорів з підрядними організаціями та контролю за виконанням ними обумовлених термінів завершення робіт згідно з етапами будівництва та умов інженерного забезпечення, а також нагляд за будівництвом житла та інженерних мереж.
 3. Укладення за участю індивідуальних забудовників договорів з підрядними організаціями на будівництво інженерних мереж у місцях компактної забудови.
 4. Складання розрахунків потреб у коштах, що виділяються на фінансування індивідуального житлового будівництва, та подання їх для узагальнення до відповідного міністерства.
 5. Здійснення контролю за цільовим використання коштів, що виділяються на фінансування будівництва житла та інженерних мереж.
 6. Здійснення інших видів діяльності, не заборонених чинним законодавством.